Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta firmy oferującej legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych poszukujemy:

Młodszego specjalisty ds. kontraktów zagranicznychNumer ref.: MSOK/05/21/SWI/AK

Nasze wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • znajomość języka rumuńskiego lub bułgarskiego - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku polskim i niemieckim
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych
  • doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży
  • inicjatywa i konsekwencja w realizacji zadań
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office

Twój zakres obowiązków:

  • stała i aktywna obsługa telefoniczna Klientów
  • doradztwo w zakresie usług firmy
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
  • pracę od pon do pt w godzinach 8-16
  • wsparcie przełożonych i współpracowników
    Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne