Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Węgierskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GREEN INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Firma będąca liderem w sektorze doradztwa energetycznego, w związku realizacją nowych projektów na terenie Węgier poszukuje kandydatów ze znajomością języka węgierskiego.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Monitorowanie i analiza przepisów prawnych oraz inicjatyw legislacyjnych na rynku węgierskim, dotyczących sektora energetycznego.
    • Przygotowywanie analiz i opinii związanych z otoczeniem regulacyjnym i działalnościami rozwojowymi biznesu na rynku węgierskim.
    • Analiza zapisów umów i innych dokumentów, dotyczących zakupu energii elektrycznej i paliwa gazowego, sporządzonych w języku węgierskim oraz angielskim i polskim.
    • Prowadzenie procesu zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i energii elektrycznej.
    • Weryfikacja i rejestracja w systemie informatycznym danych dotyczących zużycia energii elektrycznej i gazu (pochodzących z faktur węgierskich) oraz ich aktualizacja.
    • Monitoring poprawności wprowadzanych danych oraz sporządzanie raportów i zestawień.
    • Bieżące wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami, w tym prowadzenie reklamacji w imieniu klientów ze sprzedawcami paliwa gazowego i energii elektrycznej w języku polskim, angielskim i węgierskim.
    • Codzienny kontakt z klientami z Węgier i Polski, w tym prowadzenie korespondencji biznesowej w języku polskim, angielskim oraz węgierskim.
    • Skanowanie i archiwizacja dokumentów.

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka węgierskiego (C1/C2), polskiego (C1/C2) oraz przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2) – warunek konieczny.
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
    • Wielozadaniowość, zorientowanie na Klienta.
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
    • Dokładność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Szansę rozpoczęcia kariery w rozwijającej się firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku.
    • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
    • Realny rozwój umiejętności w obszarze energetyki, kontrolingu, rozliczeń.
    • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
    • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8-16 lub 9-17).
    • Dogodną lokalizację w pobliżu dworca kolejowego oraz stacji metra.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Green Investment/Energy Solution Sp. z o.o. (Spółki powiązane) z siedzibą w Warszawie (dalej: Administrator), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

     W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aktualnie widniejącym w rejestrze przedsiębiorców KRS lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: [email protected]

    Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Investment Sp. z o.o. oraz Energy Solution Sp. z o.o. (Spółki powiązane) z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa.

    2) Z Administratorem może Pani/Pan skontaktować się w formie pisemnej pod adresem wskazanym powyżej, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod  adresem email: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.

    5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
    (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    7) Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy i innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą Pani/Pan wyraził wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    8) Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    9) Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    10) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.