Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Schoeller Allibert Sp. z o.o.O firmie

Fryderyka Wilhelma Redena 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i kontrola realizacji zamówień od klientów zagranicznych

  • Obsługa zapytań ofertowych

  • Wykonywanie kalkulacji kosztowych produktów

  • Kontakt z innymi oddziałami i działami firmy

  • Wsparcie handlowców

  • Przygotowywanie analiz i raportów handlowych

  • Prowadzenie dokumentacji ISO wewnątrz działu

  • Współpraca z innymi oddziałami/działami firmy celem realizacji zamówień

  • Obsługa reklamacji

  • Przygotowanie faktur

  • Raportowanie według ustalonego porządku

  • Przestrzeganie obowiązujących w dziale oraz w firmie procedur wewnętrznych

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie systemu jakości w ramach zakresu odpowiedzialności przypisanego do stanowiska

  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy o oferowanych przez firmę produktach i usługach

  • Realizacja projektów związanych ze stanowiskiem powierzanych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Preferowane 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze obsługi klienta

  • Wykształcenie preferowane: wyższe, wymagane: średnie

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość programów MS Office (min. Excel, Word, Power Point)

  • Komunikatywność (umiejętność efektywnej komunikacji werbalnej i pisemnej)

  • Dokładność i systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego uczenia

Mile widziane

  • Znajomość programu ERP (iScala, IFS) oraz CRM

  • Znajomość drugiego języka obcego (j. niemiecki, j. hiszpański, j. francuski)

  • Kreatywność i chęć rozwijania swoich umiejętności

  • Otwartość, samodzielność w działaniu, elastyczność

To oferujemy

  • Miedzynarodowe środowisko pracy

  • Rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany zespół

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • Narzędzia pracy (laptop + telefon)

  • Pakiet benefitów: karta OK System, opieka medyczna Medicover

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Scholler Allibert Sp. z o.o. od ponad 50 lat projektuje, rozwija, patentuje i produkuje opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego. Nasze działania skupiamy na siedmiu segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań. Oferujemy szeroki zakres standardowych oraz dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań opakowaniowych. Na całym świecie posiadamy 13 fabryk i zatrudniamy ponad 2000 osób. W 2016 roku powstała jedna z najnowocześniejszych fabryk w całej grupie zlokalizowana w Zabrzu.

Przewiń do profilu firmy