Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista Ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego

MC-Bauchemie Sp. z o.o.O firmie

MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Ignacego Prądzyńskiego 20

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych,

  • telefoniczna i mailowa obsługa doradców techniczno-handlowych,

  • udzielanie klientom niezbędnych informacji odnośnie produktów i usług,

  • nadzorowanie stanów magazynowych,

  • składanie zamówień u dostawców,

  • opracowywanie zleceń w systemie,

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,

  • uzupełnianie wymaganych danych w systemie,

  • dbanie o profesjonalną obsługę klienta oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.

  • wykształcenia minimum średniego,

  • bardzo dobrej obsługi komputera,

  • znajomości pakietu MS Office.

  • komunikatywności i otwartości na pracę w zespole,

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,

To oferujemy

  • możliwość pracy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • bogaty pakiet socjalny (np. pakiet sportowy, dofinansowanie do wczasów, karty przedpłacone na święta),

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

MC-Bauchemie Sp. z o. o. jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania

lub w formie papierowej na adres:

MC-Bauchemie Sp. z o. o., Dział Kadr

Ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.