Młodszy Specjalista Ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego

MC-Bauchemie Sp. z o.o.O firmie

MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Ignacego Prądzyńskiego 20

Środa Wielkopolska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych,
  • telefoniczna i mailowa obsługa doradców techniczno-handlowych,
  • udzielanie klientom niezbędnych informacji odnośnie produktów i usług,
  • nadzorowanie stanów magazynowych,
  • składanie zamówień u dostawców,
  • opracowywanie zleceń w systemie,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • uzupełnianie wymaganych danych w systemie,
  • dbanie o profesjonalną obsługę klienta oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.
  • wykształcenia minimum średniego,
  • bardzo dobrej obsługi komputera,
  • znajomości pakietu MS Office.
  • komunikatywności i otwartości na pracę w zespole,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,

To oferujemy

  • możliwość pracy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet socjalny (np. pakiet sportowy, dofinansowanie do wczasów, karty przedpłacone na święta),
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

MC-Bauchemie Sp. z o. o. jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania

lub w formie papierowej na adres:

MC-Bauchemie Sp. z o. o., Dział Kadr

Ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.

Młodszy Specjalista Ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego, Ignacego Prądzyńskiego 20, Środa Wielkopolska