Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

LINK Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami firmy mailowy/telefoniczny

  • proaktywna współpraca z Klientem w zakresie realizowanych zleceń

  • współpraca z innymi działami firmy w celu prawidłowej realizacji zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • komunikatywny język angielski

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • praca w trybie zmianowym nocnym 16:00-24.00 lub 24:00-8.00 oraz w weekendy

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży TSL

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży TSL, która obsługuje ponad 100 000 zleceń rocznie

  • umowa o pracę, premie miesięczne

  • przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Opis

Szukasz pracy, w której rozwój ludzi w branży TSL idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej LINK Sp. z o.o. Na rynku obecni jesteśmy od 33 lat, tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów ds. transportu i logistyki. Ciągle poszukujemy nowych talentów, więc jeżeli chcesz pracować w LINK to wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!

Szukasz pracy w której rozwój ludzi w branży TSL idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej LINK Sp. z o.o. Na rynku obecni jesteśmy od 33 lat, tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów ds. transportu i logistyki. Ciągle poszukujemy nowych talentów, więc jeżeli chcesz pracować w LINK to:

Wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!

Jeśli jesteś osobą pewną siebie, konsekwentnie realizujesz swoje cele i jesteś ukierunkowany/a na ludzi i poznawanie nowego- ta oferta jest dla Ciebie!!!

Przewiń do profilu firmy