Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów i Zamówień (k/m)

Westwing.pl O firmie

Rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Dział Obsługi Klienta w Westwing wygląda inaczej niż w większości firm – nie jesteśmy tradycyjnym call center! Pełnimy funkcję informacyjną, ale też służymy radą i wsparciem. Wierzymy, że klienci poszukują kontaktu z osobami inteligentnymi, z poczuciem humoru i ciekawą osobowością, z którymi chcą porozmawiać również na tematy nie związane bezpośrednio z ich zamówieniami.

Poszukujemy osób, które będą rozumieć potrzeby naszych klientów, będą potrafiły otoczyć ich opieką i sprawnie szukać najlepszych rozwiązań.

ZADANIA:

  • Posprzedażowa obsługa Klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku home & living
  • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji

OCZEKIWANIA:

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych - posługiwanie się poprawną polszczyzną, dobra dykcja (mile widziane doświadczenia w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta)
  • Entuzjazm i empatia
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu i myśleniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawna obsługa programów MS Office
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Profesjonalizm kadry zarządzającej oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy (jednak w początkowym okresie najprawdopodobniej zdalnie)
  • Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, płatki śniadaniowe, świeże owoce
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze, ubezpieczenia grupowe).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy