Młodszy specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych z językiem niemieckim

Bell P.P.H.U.O firmie

  • Graniczna 81I
    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bell P.P.H.U.

Graniczna 81I

Józefów (pow. otwocki)

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Zadania i obowiązki:

  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i dostawcami
  • przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość j. niemieckiego (warunek niezbędny)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i uczenia się nowych umiejętności
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w młodym i prężnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń i benefitów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy