Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Grupa Biogazowa S.A. – firma z branży energetyki odnawialnej oferująca kompleksowe usługi w zakresie budowy i eksploatacji źródeł wytwórczych, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa/ Mokotów

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie ewidencji gospodarki magazynowej
    • Weryfikacja i opisywanie faktur zakupowych oraz ich zgodności z przyjęciami magazynowymi
    • Wystawianie faktur zakupowych i sprzedażowych dotyczących działu zaopatrzenia i logistyki.
    • Wystawianie dokumentów magazynowych dotyczących sprzedaży
    • Sporządzenie tygodniowych/miesięcznych raportów ilościowych i wartościowych wydań na produkcję.
    • Prowadzeniu okresowych kontroli zapasów w miejscach magazynowania.
    • Bieżąca współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń i ewidencji dokumentów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, rolniczej lub spożywczej
    • Zainteresowanie tematyką produkcji energii ze źródeł odnawialnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Skrupulatność, dokładność, dociekliwość
    • Komunikatywność i pro-aktywność
    • Wzorowa organizacja własnej pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dofinansowanie do kursu języka angielskiego organizowanego w naszym biurze,
    • możliwość wykupienia karty Multisport oraz pakietu prywatnej opieki medycznej,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w ciekawej i rozwojowej branży

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.