Młodszy Specjalista ds. obsługi kontraktów

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Zaolziańska 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 18 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

RESPECT ENERGY S.A.

Zaolziańska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa umów zakupu Produktów Środowiskowych, w tym realizacja transakcji giełdowych,

  • Udział w postępowaniu o wydanie Produktów Środowiskowych,

  • Obsługa Klienta w procesie posprzedażowym, w tym obsługa telefoniczna i mailowa,

  • Prowadzenie baz danych i ewidencjonowanie dokumentacji związanej z realizacją procesu,

  • Aktywne wspieranie rozwoju procesów realizowanych przez Biuro Produktów Środowiskowych,

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacji i podmiotami zewnętrznymi,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz w pracach administracyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Zdolność szybkiego uczenia się,

  • Biegła znajomości programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Umiejętność korzystania z informacji zawartych w bazach danych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, również pod presją czasu,

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania najwyższych standardów pracy,

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • Znajomość branży energetycznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie o umowę o pracę na cały etat,

  • Stały rozwój umiejętności i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji,

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków,

  • Przyjazną atmosferę pracy, opartą na szacunku i zaufaniu.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy