Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Korespondencji

PKO Leasing S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmujesz, weryfikujesz listy zwykłe i polecone

  • Segregujesz i dekretujesz korespondencję przychodzącą zgodnie z Procedurą Pocztową do odpowiednich Departamentów lub Zespołów

  • Rejestrujesz listy polecone przychodzące w Systemie Obsługi Klienta (SOK), które są odbierane za pokwitowaniem przez pracowników

  • Ewidencjonujesz listy polecone wychodzące z SOK-przygotowanie dokumentów nadawczych

  • Dbasz o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy

  • Obsługujesz Spółki zależne - rejestrowanie listów przychodzących i wychodzących.

  • Składasz zamówienia na koperty dla Centrali i Oddziałów – monitorowanie zapasów, zamawianie artykułów biurowych

  • Składasz reklamacje na Pocztę Polską – dotyczy głównie listów wychodzących z Siedziby

  • Przygotowujesz i nadzorujesz obieg dokumentów wymaganych do procesu kontroli wewnętrznej

  • Archiwizujesz umowy i aneksy zawarte z Pocztą Polską

  • Przygotowujesz do wysyłki Pocztą Polską listy polecone i zwykłe - sortowanych ze względu na rodzaj przesyłki

  • Przekazujesz dokumenty z archiwum / weksle, umowy/osobom, do których są kierowane i odsyłasz potwierdzenia odbioru do Archiwum-Ostrołęka

  • Archiwizujesz dokumenty pocztowe - ewidencja, systematyczne zdawanie dokumentów potwierdzających nadawanie listów oraz przesyłek kurierskich do archiwum

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną

  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office

  • Umiesz pracować pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach

  • Posiadasz umiejętność zarządzania przepływem informacji

  • Jesteś samodzielny w działaniu, rzetelny i komunikatywny

  • Jesteś odpowiedzialny, obowiązkowy i zaangażowany w pracę

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • Możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • Możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!