Logo Pracuj.pl

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.

Mariańska 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osobista i telefoniczna obsługa pacjentów
  • Archiwizacja dokumentacji medycznej
  • Rejestracja pacjentów na konsultacje i badania
  • Przygotowywanie druków medycznych
  • Ścisła współpraca z telefonicznym Centrum Rezerwacji Wizyt, lekarzami i pielęgniarkami

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra dykcja i przyjazne usposobienie, komunikatywność
  • Chęć do pracy z ludźmi, udzielania pomocy i wsparcia pacjentów
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w soboty

To oferujemy

  • Umowa o pracę gwarantowana (lub inna preferowana forma zatrudnienia) – szukamy kogoś do długofalowej współpracy
  • Motywujący i jasno sprecyzowany system premiowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej – każdy znajdzie to, czego potrzebuje
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego – chętnie pokażemy Ci co wiemy i umiemy oraz razem z Tobą będziemy sięgać po więcej 😉
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – żeby być lepszym, w tym co robisz
  • Program poleceń pracowniczych oraz program inicjatyw, dzięki którym możesz dostać dodatkową gratyfikację

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • Kafeteria benefitowa
  • Platforma Mindgram (well-being)

Grupa CMP to polska firma, która już od ponad 20 lat dba o zdrowie swoich Pacjentów. Tworzymy sieć 23 placówek na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego, ale naszym celem jest zaistnieć w każdym większym mieście Polski. Łączymy siły z wieloma placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi na terenie całego kraju, tak aby jeszcze lepiej opiekować się naszymi Pacjentami i świadczyć usługi kompleksowej opieki medycznej. Zaufało nam już ponad 650 tysięcy osób. W pracy łączy nas zaangażowanie, troska i szacunek do innych.

Dołącz do grona ponad 1300 wyjątkowych pracowników Grupy CMP!

My pracujemy z sercem, a Ty? 😊

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjenta, Mariańska 1, Śródmieście, Warszawa