Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Miejsce pracy: Centrum Medicover Puławska, ul. Puławska 278, Warszawa

      Coś o Tobie:

      • masz już pierwsze doświadczenia zawodowe, doświadczenie w obsłudze klienta lub branży medycznej będzie dużym atutem
      • filmy anglojęzyczne oglądasz bez napisów/lektora (poziom B2)
      • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
      • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu lub stresu
      • wyróżniasz się inicjatywą i  odpowiedzialnością
      • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości

      Twoje obowiązki:

      • obsługa pacjentów (udzielanie informacji, umawianie i odwoływanie wizyt i badań, przyjmowanie płatności, przyjmowanie zapotrzebowań (np. na wystawienie recepty))
      • aktywne promowanie i sprzedaż produktów oraz usług (zachęcanie pacjentów do korzystania produktów i usług)

      Pracując u nas oferujemy Ci:

      • wynagrodzenie podstawowe + premię
      • brak okresu próbnego - od razu umowa na 1 rok
      • umowę o pracę i elastyczny grafik
      • realne możliwości awansu już po 6 miesiącach (jasna ścieżka rozwoju pracownika)
      • możliwość zdobycia fajnego doświadczenia zawodowego
      • codzienne wsparcie zespołu
      • fantastyczną atmosferę pracy

      A dodatkowo mamy takie benefity:

      • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i partnera
      • pakiet Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr - żebyś mógł odpocząć
      • ubezpieczenie NNW - żebyś był bezpieczny cały czas :)
      • bony świąteczne - na superprezenty!
      • platformę Medicover_Benefits - rabaty, zniżki i płatne benefity w atrakcyjnych cenach
      • platformę MedicoverGO - dla wszystkich, którzy są / pragną być fit!
      • możliwość korzystania z różnych akcji profilaktycznych
      • oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Grupy Medicover
      W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.