Młodszy Specjalista ds. Obsługi Portalu Pacjenta i Specjalisty (branża medyczna)

Centrum Terapii Dialog Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Puławska 111/B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych oraz na na strony internetowe np. zmian w zakresie usług czy opisów naszych specjalistów,

  • wsparcie procesu on/offboardingu pracowników z perspektywy systemów informatycznych (m.in. wprowadzanie do systemu danych dotyczących usług nowego lekarza lub psychoterapeuty),

  • kontakt z dostawcami systemów informatycznych w celu zgłoszenia usterek,

  • możliwość wpływania na rozwój nowych funkcjonalności systemów w celu usprawniania procesów (jesteśmy otwarci na pomysły, chętnie ulepszamy i szukamy najlepszych możliwych rozwiązań).

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • obsługa internetu to dla Ciebie nie tylko przeglądanie stron,

  • stwierdzenie “coś nie działa na stronie” nie kończy dla Ciebie tematu - sprawdzasz dlaczego i starasz się rozwiązać problem,

  • jesteś dokładny i skrupulatny, a jeśli jest jakaś literówka w tekście, to nie ma z Tobą szans :)

  • nie masz problemu z obsługą klienta (u nas będziesz pracować z klientem wewnętrznym czyli naszymi pracownikami i współpracownikami z branży medycznej).

Mile widziane

  • pierwsze doświadczenia w edytowaniu stron internetowych np. prowadzenie bloga lub firmowej strony,

  • zainteresowanie internetem i aplikacjami od strony bardziej technicznej.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej organizacji w ciekawym sektorze usług medycznych,

  • rzeczowy program wdrożenia na nowym stanowisku przy pełnym wsparciu zespołu (szczegółowe zapoznanie ze wszystkimi programami oraz narzędziami),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego,

  • zniżki na firmowe usługi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Centrum Terapii DIALOG to grupa poradni psychiatryczno - psychologicznych. Działamy na rynku od 15 lat. Zapewniamy pacjentom z całej Polski pomoc online, telefonicznie oraz w 8 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Jako organizacja zrzeszamy 350 pracowników: specjalistów psychiatrii, neurologii i psychoterapii oraz dynamicznie rozwijającą się grupę pracowników działów administracyjnych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i prowadzimy szkolenia dla psychoterapeutów. Tworzymy nowe miejsca pracy dla entuzjastów, którzy podzielają naszą misję pomagania ludziom, nawet w najtrudniejszych sytuacjach ze zdrowiem psychicznym.

Więcej na temat Centrum Terapii DIALOG na stronie: psychiatrzy.warszawa.pl

Przewiń do profilu firmy