Młodszy Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej - Umowa o Pracę

Santander Consumer Bank SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Obecnie do naszego biura Contact Center we Wrocławiu i Ostrowie Wielkopolskim
poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej - Umowa o PracęNumer ref.: MSOP/WRO/11/2020

Kluczowe zadania:

  • obsługa infolinii kart kredytowych (udzielanie informacji na temat aktualnego stanu umowy obecnym klientom banku)
  • wsparcie oddziałów i kontrahentów w zakresie obsługi posprzedażowej

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • dyspozycyjności w godz. 6-22 (praca zmianowa, tydzień na rano i tydzień na popołudnie)
  • gotowości do sporadycznej pracy w godzinach nocnych np. 22:00-06:00 oraz dwóch lub trzech dni weekendowych do wypracowania w miesiącu (sobota lub niedziela)
  • znajomości obsługi komputera
  • dobrej dykcji
  • wykształcenia średniego (matura nie jest obowiązkowa)
  • niekaralności

Jeśli chcesz zaaplikować, prześlij nam swoje CV do 05.11.2020r.

Możesz też porozmawiać z naszym botem rekrutacyjnym emplobot.com/santanderconsumerbank

Dlaczego warto do nas dołączyć?

ATMOSFERA PRACY
  • okazujemy sobie szacunek
  • pomagamy sobie

SOLIDNE SZKOLENIE
  • brak doświadczenia to nie problem!
  • pracę rozpoczniesz od cyklu szkoleń

MOTYWACJA
  • lubisz grać w gry? Mamy dla Ciebie grywalizację
  • najbardziej zaangażowani w pracę otrzymują nagrody

FINANSE
  • system premiowy
  • nieoprocentowane pożyczki

ZNIŻKI
  • na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych

ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia
  • akcje prozdrowotne, np. szczepienia, badania i dietetyk
  • refundacja zakupu okularów

DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i półkolonie dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

CZAS WOLNY
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wycieczki, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia

MASZ WPŁYW
  • akcje charytatywne i CSR
  • wolontariat pracowniczy
  • akcje krwiodawstwa

Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jeżeli będziemy zainteresowani Pani/Pana kandydaturą skontaktujemy się w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Pani/Pana aplikacji. Po tym czasie nie będziemy przetwarzać Pani/Pana aplikacji do celów przyszłych rekrutacji.

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy