Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Prawnej i Procesowej

Intrum Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny z Sądami i Kancelariami Komorniczymi
  • bieżąca obsługa prawna powierzonych spraw i ich analiza
  • sporządzanie prostych pism procesowych
  • przygotowywanie raportów i analiza danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne/ lub w trakcie 4-5 roku studiów
  • dobra znajomość KPC, KC i ustawy o komornikach sądowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy
  • nastawienie na realizację wyników
  • skrupulatność i rzetelność wykonywanych zadań

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • zróżnicowany zakres obowiązków, który pozwoli na rozwój kompetencji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zbudowania ścieżki rozwoju razem z Intrum
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe
  • praca z możliwością ustalenia elastycznego grafiku w godzinach 07.00-18.00

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Przyjemna rozmowa z pracownikiem HR

2

Spotkanie z menadżerem zespołu

3

Informacja zwrotna

4

Rozpoczęcie ciekawej przygody z Intrum :)

Intrum powstało w wyniku połączenia szwedzkiej grupy Intrum Justitia i norweskiego podmiotu Lindorff, stając się niekwestionowanym światowym liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach na terenie całej Europy

i zatrudniamy prawie 10 tys. pracowników. Dbamy o to, aby firmy korzystające z naszych usług otrzymywały płatności na czas, jednocześnie pomagając osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Prawnej i Procesowej, Białystok