Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Prawnej i Procesowej

Intrum Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny z Sądami i Kancelariami Komorniczymi

  • bieżąca obsługa prawna powierzonych spraw i ich analiza

  • sporządzanie prostych pism procesowych

  • przygotowywanie raportów i analiza danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne/ lub w trakcie 4-5 roku studiów

  • dobra znajomość KPC, KC i ustawy o komornikach sądowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • komunikatywność

  • umiejętność współpracy

  • nastawienie na realizację wyników

  • skrupulatność i rzetelność wykonywanych zadań

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole

  • zróżnicowany zakres obowiązków, który pozwoli na rozwój kompetencji zawodowych

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zbudowania ścieżki rozwoju razem z Intrum

  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe

  • praca z możliwością ustalenia elastycznego grafiku w godzinach 07.00-18.00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przyjemna rozmowa z pracownikiem HR

2

Spotkanie z menadżerem zespołu

3

Informacja zwrotna

4

Rozpoczęcie ciekawej przygody z Intrum :)

Intrum powstało w wyniku połączenia szwedzkiej grupy Intrum Justitia i norweskiego podmiotu Lindorff, stając się niekwestionowanym światowym liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach na terenie całej Europy

i zatrudniamy prawie 10 tys. pracowników. Dbamy o to, aby firmy korzystające z naszych usług otrzymywały płatności na czas, jednocześnie pomagając osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

Przewiń do profilu firmy