Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Procesów Bilingowych

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Wynalazek 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wynalazek 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • SQL

Mile widziane

  • Python

  • Perl

  • GitLab

  • Jenkins

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów biznesowych w systemie bilingowym (generowanie dokumentów finansowych dla Abonentów Play, wczytywanie danych o płatnościach oraz zarządzanie globalnym procesem ponaglania, provisioning kart SIM)

  • Monitorowanie systemu, wykrywanie błędów w jego działaniu i ich raportowanie

  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przygotowywanie raportów ilościowych i jakościowych na potrzeby biznesu

  • Przygotowywanie, opiniowanie i realizacja wewnętrznych procedur we współpracy z klientem wewnętrznym, zespołami projektowymi i dostawcą systemu

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne lub status studenta ostatniego roku studiów, np. telekomunikacja, informatyka

  • Znasz systemy Unix/Linux z poziomu użytkownika

  • Znasz relacyjne bazy danych i wiesz jak tworzyć zapytania w języku SQL

  • Jesteś dokładny/a, potrafisz diagnozować problem na podstawie danych z wielu źródeł

  • Potrafisz pracować pod presją czasu, reagować i uczestniczyć w procesie usuwania awarii wraz z innymi zespołami eksperckimi

  • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy w trybie równoważnym i zmianowym (zmiany: 08:30-16:30, 14:00-22:00)

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym w zakresie słownictwa technicznego

  • Mile widziane: znajomość języków programowania (Shell, Python, Perl, Java), obszarów GitLab i Jenkins, umiejętności czytania i rozumienia skryptów w powłoce BASH

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Imprezy integracyjne

  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy

  • Świętujemy sukcesy

  • Karta multisport

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

 IT

Przewiń do profilu firmy