Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Rynków Zagranicznych

RESPECT ENERGY S.A.

  • Mieszka I 7, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Mieszka I 7

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów rejestracyjnych spółek GK RESPECT ENERGY w zakresie energii elektrycznej i gazu na rynkach zagranicznych (w tym w szczególności rynku gazu)

  • Obsługa handlu na międzynarodowych rynkach energii i gazu

  • Wyszukiwanie, analiza i filtrowanie danych

  • Współpraca z urzędami, instytucjami i bankami w kraju i za granicą

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów

  • Obsługa systemów księgowych, wystawianie faktur i pochodnych

  • Obsługa procesu nominacji gazu

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Bieżące uzupełnianie danych w systemach oraz ich monitoring

  • Współpraca z maklerami

  • Inne prace zlecone

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki: administracja, ekonomia, energetyka lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny; znajomość innych języków będzie mile widziana)

  • Dobra znajomość programu Excel i Pakietu Office (warunek konieczny)

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadanie

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która szacunek dla innych ma nie tylko w nazwie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Duże możliwości dynamicznie rosnącej spółce energetycznej

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy