Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. obsługi sekretariatu

PSE INNOWACJE SP Z O OO firmie

  • Warszawska 165, Klarysew, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 132, Ochota, Warszawa
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

PSE INNOWACJE SP Z O O

Warszawska 165

Klarysew

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji w wersji papierowej
  • redagowanie korespondencji, pism
  • obsługa poczty elektronicznej
  • przygotowywanie dokumentów na zlecenie Zarządu
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji
  • sporządzanie zamówień i koordynacja dostaw artykułów biurowych
  • umawianie i organizacja spotkań Zarządu
  • współpraca z firmami kurierskimi
  • organizowanie spotkań i obsługa gości
  • organizowanie podróży służbowych Zarządu
  • Wspieranie oraz ścisła współpraca z Prezesem Zarządu
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
  • przygotowanie raportów i analiz
  • obsługa urządzeń biurowych
  • podejmowanie gości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (sekretarka / asystentka) minimum 2 lata
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • obsługa komputera: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność redagowania pism urzędowych, biznesowych
  • umiejętność zarządzania czasem pracy i wyznaczania priorytetów
  • umiejętności interpersonalne
  • miła aparycja i reprezentatywność
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.

Młodszy specjalista ds. obsługi sekretariatu, Warszawska 165, Klarysew, Warszawa