Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie telefoniczne i mailowe dla pracowników sieci sprzedaży Play
  • Analizowanie regulaminów, procedur i cenników
  • Kreatywne tworzenie i ewaluowanie bieżących procedur
  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
  • Realny wpływ na dbałość o pozytywne doświadczenia Klienta

Nasze wymagania

  • Potrafisz budować jasne i czytelne komunikaty - pisemne oraz słowne
  • Masz już doświadczenie w obszarze sprzedaży bezpośredniej/ telefonicznej lub mailowej obsłudze klienta (dodatkowy atut)
  • Nie chcesz pracować w typowym call center
  • Jesteś osobą ceniącą samodzielność i decyzyjność
  • Lubisz pracę z danymi i chcesz móc dalej rozwijać umiejętności analityczne
  • Procesy sprzedażowe nie są Ci obce
  • Możesz pracować w modelu hybrydowym (praca również z biura) w różnych godzinach (praca zmianowa i weekendowa) - warunek konieczny

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Świętujemy sukcesy
  • Nobilitujące stanowisko dedykowane do pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży, Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa