Młodszy Specjalista ds. Obsługi Sieci Sprzedaży - Wsparcie Sprzedaży

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:

  • Wsparcie telefoniczne i mailowe dla pracowników sieci sprzedaży Play

  • Analizowanie regulaminów, procedur i cenników

  • Kreatywne tworzenie i ewaluowanie bieżących procedur

  • Udział w projektach wewnątrz firmowych

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

  • Realny wpływ na dbałość o pozytywne doświadczenia Klienta

Nasze wymagania

  • Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś na początku swojej drogi zawodowej albo chcesz całkowicie zmienić profil tego co robisz

  • Nie chcesz pracować w typowym call center, odbierając kolejne, częste telefony od Klientów

  • Chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na poruszanie się w biznesowej rzeczywistości

  • Potrafisz budować jasne i czytelne komunikaty - pisemne i słowne

  • Nie lubisz sztywnej atmosfery pracy i narzuconego dress code’u

  • Lubisz dynamiczną pracę

  • Cenisz dawanie wsparcia innym

  • Potrafisz przygotowywać oraz prowadzić prezentacje

  • Lubisz pracę z danymi i raportami

  • Procesy sprzedażowe nie są Ci obce

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Imprezy integracyjne

  • Świętujemy sukcesy

  • Nobilitujące stanowisko dedykowane do pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych

  • Karta multisport

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop