Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Spraw Sądowych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Postępu 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Postępu 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa spraw skierowanych na drogę postępowania sądowego, które dotyczą obszaru szkód (praca typu back-office, nie jest to reprezentacja LINK4 TU S.A. przed sądem)

  • analizowanie sprawy oraz materiału dowodowego

  • uzupełnianie na bieżąco informacji w systemie na temat podjętych działań w sprawie

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia procesu sądowego przez kancelarie zewnętrzne

  • obsługa spraw na etapie postępowania sądowego, współpraca z adwokatem/radcą prawnym prowadzącym sprawę

  • obsługa spraw sądowych po ich zakończeniu: rejestracja w systemie, przygotowywanie płatności/ sporządzanie wniosków windykacyjnych

Nasze wymagania

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • potrafisz dobrze zorganizować własną pracę

  • dobrze jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych lub likwidacji szkód

  • jesteś nastawiony/na na realizację postawionych sobie celów

  • cechują Cię: sumienność, obowiązkowość i zaangażowanie

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (około 1,5 roku lub dłużej)

  • w obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie

  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny

  • szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę

  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy