Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi studentów

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • 1 ) Kompleksowa obsługa administracyjna przebiegu studiów studenta w programie USOS:

  • poprawne rozliczanie osiągnięć studenta – realizowanych semestrów;

  • dokonywanie wpisów dziekańskich;

  • wpisywanie studentów na kolejne semestry;

  • wystawianie zaświadczeń.

  • 2 ) Prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów:

  • opieka merytoryczna na dokumentacją przebiegu studiów i dorobku studenta;

  • przygotowywanie teczek do przekazania do obsługi absolwentów i archiwizacji.

  • 3 ) Obsługa studenta w procesie dydaktycznym, administracyjnym i organizacyjnym:

  • komunikacja ze studentem w sprawach związanych z przebiegiem studiów;

  • współpraca z Dziekanem/Prodziekanami i wykładowcami;

  • współpraca z pozostałymi działami administracyjnymi uczelni.

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office (MS 365);

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie komunikatywnym;

  • wykształcenie min. średnie;

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

  • Kompetencje wymagane:

  • dążenie do rezultatów;

  • skrupulatność i terminowość;

  • sumienność i odpowiedzialność;

  • komunikatywność;

  • umiejętność współpracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość programu USOS;

  • wykształcenie wyższe i podyplomowe z zakresu administracji;

  • dobra znajomość branży edukacyjnej, w tym sektora szkolnictwa wyższego;

  • umiejętność analizowania danych;

  • umiejętność pracy z wymagającym studentem/klientem;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

  • znajomość języka czeskiego na poziomie min. komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat;

  • pracę w akademickim środowisku;

  • dodatkowe dni wolne w roku;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia poprzez bezpłatne szkolenia;

  • możliwość pracy zdalnej (częściowo);

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;

  • możliwość podjęcia studiów wyższych i podyplomowych na preferencyjnych warunkach;

  • ubezpieczenie grupowe