Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Concordia PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Concordia Grupa Generali, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

 Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Główne zadania:

  • Weryfikacja dokumentów, które wpłyną od naszych Klientów (np. wnioski o zwrot składki, wypowiedzenia polis, umowy kupna-sprzedaży pojazdów)
  • Rejestracja zmian w systemach informatycznych, wynikających z tych dokumentów
  • Obsługa polis majątkowych w aplikacjach/systemach informatycznych
  • Aktywny udział w projektach biurowych obejmujących wdrażanie nowych rozwiązań

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Stałego podnoszenia kwalifikacji i pogłębiania wiedzy w obszarze wykonywanych zadań
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywanie obowiązków służbowych
  • Umiejętności szukania rozwiązań
  • Wiedzy z zakresu ubezpieczeń gospodarczych – mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wsparcie w okresie wdrożenia w zadania
  • Zatrudnienie w firmie posiadającej 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i doskonalenia języka angielskiego
  • Pakiet socjalny, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazną atmosferę i możliwość relaksu w specjalnie do tego przeznaczonym relax roomie (wyposażonym m.in. w piłkarzyki, fotel masujący, etc.)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dobrą lokalizację pracy (Poznań, Nowe Miasto)

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska T.U.S.A., z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy