Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów Agencyjnych

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 162

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa umów agencyjnych, w tym przygotowanie umowy, rejestracji w systemach i KNF, aktualizacje danych, rozwiązywanie umów

  • Aneksowanie umów i nadawanie pełnomocnictw

  • Współpraca z KNF, agencjami oraz siecią sprzedaży

  • Rejestracja (wpisy i wykreślenia) OFWCA

  • Prace związane z rozbudową systemu do obsługi umów

  • Testy wprowadzonych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w ubezpieczeniach w obsłudze umów agencyjnych mile widziane

  • Umiejętności planowania pracy i ustalania priorytetów

  • Terminowość, dokładność

  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę o pracę na zastępstwo

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy

Przewiń do profilu firmy