Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi UmówNumer ref.: PKA_71_RP_2020

 Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań w ramach procesu kompleksowej obsługi umów dla paliwa gazowego oraz energii elektrycznej kierowanych z niebezpośrednich kanałów, obsługa posprzedażowa;
  • Zawieranie, aneksowanie, rozwiązywanie umów kompleksowych/sprzedaży paliwa gazowego, energii elektrycznej oraz produktów powiązanych;
  • Współpraca z OSD z zakresie procesów obsługi Klientów;
  • Archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz obsługa korespondencji przychodzącej / wychodzącej na potrzeby Sekcji;
  • Sporządzanie raportów, sprawozdań i opracowań w zakresie zadań realizowanych przez Sekcję.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie zawodowe w korzystaniu z systemów CRM będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność redagowania pism oraz informacji zwrotnej do Klienta;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, szybkiego i samodzielnego uczenia się;
  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
  • Umiejętność stosowania odpowiednich przepisów i procedur w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznym zespole;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (PGNiG OD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 3, 01-248.

2. PGNiG OD wyznaczyła inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail [email protected] w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

3. Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane: a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na PGNiG OD, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679), w związku z przepisami Kodeksu pracy, a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679; b) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679); c) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez PGNiG OD – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes PGNiG OD, zgodnie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia 2016/679, polegający na umożliwieniu PGNiG OD obrony swych praw.

4. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz PGNiG OD w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez 2 lata. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez PGNiG OD. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.

6. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych PGNiG OD prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych

8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych osobowych w celu określonym w pkt 3c powyżej, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją. Dla celów dowodowych, PGNiG OD prosi o wnoszenie sprzeciwu drogą pisemną lub elektroniczną.

9. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016/679.

10. Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy, podanie danych jest dobrowolne.

11. W przypadku rekrutacji prowadzonych za pośrednictwem Grupy Pracuj.pl sp. z o.o. lub systemu eRecruiter, dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzech w związku z rozwiązaniami technicznymi stosowanymi przez ww. podmiot. W takim wypadku PGNiG OD zapewnia odpowiednie zabezpieczenia poprzez zawarcie umowy w oparciu o Standardowe Klauzule Umowne, zatwierdzone przez Komisję Europejską lub w ramach wiążących reguł korporacyjnych lub też z wykorzystaniem podmiotu uczestniczącego w Programie Privacy Shield. Kopię stosowanych zabezpieczeń można uzyskać zwracając się do PGNiG OD drogą pisemną na adres jej siedziby lub drogą elektroniczną na e-mail: [email protected]

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne