Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi umów leasingowych

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Asy/30/07/2020/NG-S&M

Główne obowiązki:

  • Zdalna obsługa zapytań i dyspozycji ze strony klientów związanych z umowami
  • Obsługa korespondencji związanej z udzielonym finansowaniem, najmem,
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów, odpowiedzi pisemnych w tym mailowych w ramach obsługi umów
  • Realizacja operacji w systemie operacyjnym, dotyczących klientów, przedmiotu finansowania, statusów umów, harmonogramów, wystawianie faktur
  • Obsługa zapytań instytucji zewnętrznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej w dziale obsługi Klienta/Call Center
  • Znajomość obsługi komputera/ MS Office - Word, Excel, Outlook
  • Znajomość systemu operacyjnego LEO i LEO FK będzie dodatkowym atutem Kandydata
  • Dokładność, terminowość w wykonywanej pracy oraz odpowiedzialność,
  • Status Studenta

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Karta lunchowa w wysokości 250 zł od początku zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy