Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zamówień

INNVIGO Sp. z o.o.

  • Mogilno

    Mogilno, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą

  • Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji

  • Sporządzanie i archiwizacji dokumentacji sprzedaży

  • Bliska współpraca z Magazynem, Działami Zakupów i Sprzedaży, oraz Księgowością

  • Stały kontakt z Doradcami Klienta

  • Logistyka towarów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (Preferowane wykształcenie wyższe)

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą

  • wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. laptop, telefon)

  • warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników

  • pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) za pomocą przycisku aplikuj.

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Produkty Innvigo sprzedawane są już w 16 krajach na różnych kontynentach. Zapraszamy do współpracy osoby, które poszukują ciekawej pracy i nowych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy