Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń IT (K/M)

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń (telefon, email, system zgłoszeń) od pracowników i klientów firmy

  • rejestracja oraz klasyfikacja zgłoszeń

  • aktywna współpraca z Zespołem Wsparcia IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe - informatyczne

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, MySQL) i narzędzi do administrowania

  • chęć uczenia się i nabywania nowych umiejętności

  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • przyjazną atmosferę

  • perspektywę rozwoju zawodowego (praca w zespole IT)

  • pakiet medyczny PZU Zdrowie

  • dofinansowanie do karty Multisport

Spółka Tomma działa na rynku usług medycznych od 31 lat. Prowadząc prywatne pracownie diagnostyki obrazowej TOMMA, oferujemy głównie badania metodą rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie oraz zespół zaangażowanych specjalistów to klucz do dalszego rozwoju. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy już w 38 pracowniach na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy