Młodszy specjalista ds. oceny działania produktów kosmetycznych

Dermostica InstituteO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Królowej Jadwigi 43
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dermostica Institute

Królowej Jadwigi 43

Poznań

zajmuje się badaniem efektywności działania produktów kosmetycznych

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pomiarów instrumentalnych skóry
  • Wykonywanie ocen skóry (po przeszkoleniu w ramach firmy)
  • Obsługa ochotników biorących udział w testach produktów kosmetycznych
  • Przygotowywanie dokumentów dla ochotników
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z testów
  • Inne zadania związane z organizacją testów

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (biologiczno-chemiczne)
  • Zdolności manualne (swobodna obsługa urządzeń laboratoryjnych)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point i Outlook)
  • Zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista
  • Poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie do nowych zadań i motywacja do sumiennej pracy
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i chęć współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w małym, zgranym i wspomagającym się wzajemnie zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny - w dwóch osobnych plikach Word) w języku polskim.

Chętnie zapoznamy się też ze skanami dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kompetencje oraz referencjami poprzednich pracodawców lub współpracowników.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy