Młodszy Specjalista ds. oceny ryzyka w Ubezpieczeniach Grupowych

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Atrium 1

Warszawa

Młodszy Specjalista ds. oceny ryzyka
w Ubezpieczeniach GrupowychNumer ref.: MSORUG /07/202

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i weryfikacja ofert grupowego ubezpieczenia na życie
  • Analiza szkodowości dla wskazanych polis, ofert oraz rekomendacje zmian
  • Współpraca z Departamentem Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie w zakresie ofertowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (nauki ścisłe)
  • Doświadczenie w pracy branży ubezpieczeniowej/finansowej
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Biegła znajomość programów MS Office
  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Wysoka kultura osobista i uczciwość

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 07.08.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy