Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. ochrony danych osobowych

Saint-Gobain

  • Gniew

    Gniew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i aktualizowanie wewnętrznej dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych

  • Udział w sporządzaniu regulaminów, umów, obowiązków informacyjnych oraz innych dokumentów związanych z ochroną danych osobowych

  • Nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją wewnętrznych rejestrów

  • Rekomendowanie działań w zakresie zgłaszanych naruszeń lub incydentów

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z organami, urzędami i klientami oraz innymi podmiotami w obszarze danych osobowych

  • Aktywny udział w kreowaniu zmian procesów spółki zmierzających do pełnej zgodności z przepisami ochrony danych osobowych

Nasze wymagania

  • Łatwo nawiązujących kontakty

  • Posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znający język angielski w stopniu komunikatywnym (min.B2)

  • Biegle posługujący się pakietem MS Office

  • Zorganizowanych, z inicjatywą w działaniu, posiadających wysokie umiejętności interpersonalne

  • Posiadających dobrą znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz umiejętność stosowania w praktyce przepisów RODO

  • Posiadających umiejętność przeprowadzania szkoleń i warsztatów wewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

LECA

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Leca® w Polsce działa w ramach międzynarodowej organizacji skupiającej producentów keramzytu oraz licznych wyrobów powstających na bazie tego kruszywa, takich jak systemy budowania, bloczki, pustaki, kształtki, mieszanki. Bogatej ofercie produktów towarzyszą unikalne rozwiązania, sprawdzone na wielu kontynentach, w wielu krajach, w różnych warunkach.

Dołącz do naszego zespołu!