Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-02-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Open Finance skupia m.in. brandy: Open Finance, Home Broker, Open Brokers. Jesteśmy liderami na rynku w sektorze usług pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego. Nasze początki sięgają 2004 roku. Nasz zespół liczy ponad 4500 pracowników oraz współpracowników. Wartości jakie nam przyświecają to: profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • monitorowanie procesów realizacji praw podmiotów danych wynikających z RODO,
    • aktualizacja informacji przekazywanych podmiotom danych, w tym na stronach internetowych Grupy Kapitałowej,
    • wsparcie Zespołu Inspektora Ochrony Danych w zakresie zadań wynikających z RODO,
    • monitorowanie przestrzegania RODO wewnątrz Grupy Kapitałowej,
    • udzielanie informacji osobom, których dane dotyczą, we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących im na mocy RODO,
    • współpraca z jednostkami organizacyjnymi oraz podmiotami Grupy Kapitałowej w zakresie stosowania wprowadzanych oraz obowiązujących przepisów i regulacji.

    Oczekiwania:

    • minimum 1 rok doświadczenia w praktycznym stosowaniu przepisów regulujących ochronę danych osobowych w Polsce( doświadczenie w podmiotach sektora finansowego będzie dodatkowym atutem),
    • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych (w szczególności RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.,
    • umiejętność przełożenia przepisów RODO na bieżącą działalność danego podmiotu,
    • uzyskany tytuł magistra prawa lub piąty rok studiów prawniczych,
    • zainteresowanie tematyką prawnego zabezpieczenia informacji, w tym danych osobowych,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • samodzielność, asertywność i konsekwencja w działaniu,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju u największego pośrednika finansowego i nieruchomościowego w Polsce,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet rekreacyjno-sportowy,
    • pakiet ubezpieczeń grupowych,
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego i niemieckiego,
    • świetną atmosferę opartą o zaufanie i zrozumienie.
    Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o prace.
    „Informujemy, ze administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) kandydatów do pracy jest Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych według zamieszczonego wzoru lub zamieścić w dokumentach aplikacyjnych oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 również w przyszłych procesach rekrutacji. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest wazna do odwołania.”