Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Bdo

SARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Obornicka 1, Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)
    Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Obornicka 1

Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w wykonywaniu zadań związanych z uzyskiwaniem pozwoleń, decyzji, wydawaniem opinii, ekspertyz i innych dokumentów warunkujących prowadzenie działalności w obszarze ochrony środowiska

  • obsługa BDO

  • bieżąca obsługa klienta

  • nadzór nad realizacją umów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ochrona środowiska lub pokrewnym

  • znajomość przepisów dotyczących BDO będzie dodatkowym atutem

  • znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska

  • znajomość platform do raportowania GIS ( Baza BDO, KOBIZE) - będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność formułowania pism

  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy

  • terminowość

  • inicjatywa w działaniu

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • umiejętność obsługiwania programów komputerowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

SARR Sp. z o.o. firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów.

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

- interesujesz się zagadnieniami środowiskowymi

- cenisz sobie stabilną pracę.

- cechuje Cię odpowiedzialność i skrupulatność

- chętnie się uczysz i rozwijasz

Przewiń do profilu firmy