Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP

Italmetal Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji i spraw ochrony środowiska w zakładzie produkcyjnym,

  • Monitorowanie gospodarki odpadami,

  • Administrowanie rejestrem BDO,

  • Sporządzanie rozliczeń i raportów emisji, odpadów, opakowań itp.

  • Współudział w wykonywaniu zadań Służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i procedur BHP w zakładzie produkcyjnym,

  • Współudział w prowadzeniu szkoleń dla pracowników z zakresu BHP,

  • Prowadzenie gospodarki odzieżą roboczą i środkami ochrony osobistej.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia dla pracowników służby BHP (inspektor/specjalista),

  • Wykształcenie i doświadczenie w obszarze ochrony środowiska,

  • Doświadczenie w specyfice pracy przemysłowego zakładu produkcyjnego,

  • Znajomość aktualnych regulacji prawnych w zakresie BHP i środowiska,

  • Mile widziana znajomość wymagań norm ISO dot. bezpieczeństwa i środowiska,

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywny język angielski (włoski mile widziany),

  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe, zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Rozwój zawodowy, szkolenia.

Italmetal Sp. z o.o.

ITALMETAL Sp. z o.o. firma produkcyjna z Jelcza –Laskowic (okolice Wrocławia) specjalizujaca się w tłoczeniu elementów metalowych.

Przewiń do profilu firmy