Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP

RawlplugO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższej jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa zgodnie z wdrożonym Zintegrowanym Systemem Zarządzania;
  • nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z funkcjonowaniem Systemu Zarządzania Środowiskiem we wrocławskich spółkach Rawlplug;
  • pełnienie funkcji Pełnomocnika Zarządu Systemu Zarządzania Środowiskiem;
  • wsparcie w koordynowaniu wewnętrznej gospodarki odpadami;
  • przygotowywanie sprawozdań środowiskowych wymaganych prawem;
  • aktywny udział w sprawach dotyczących Systemu Zarządzania Środowiskiem;
  • opracowywanie dokumentacji Systemu Zarządzania Środowiskiem, w tym oznaczaniem, aktualizowaniem, dystrybucją i wycofywaniem tej dokumentacji;
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi i audytorami zewnętrznymi w zakresie norm ISO 14001 oraz ISO 45001;
  • udział w dokonywaniu okresowych przeglądów Systemu Zarządzania Środowiskiem;
  • koordynacja działań zmierzających do popularyzacji i poszerzania wśród pracowników i społeczności lokalnej świadomości i wiedzy na temat Systemu Zarządzania Środowiskiem;
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska, w tym szkolenia wstępne nowo przyjmowanych pracowników w zakresie ochrony środowiska i Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
  • realizacja zadań służby BHP wynikających z rozporządzenia;
  • udział w przygotowywaniu corocznego Raportu Zrównoważonego Rozwoju.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu BHP;
  • znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska i BHP;
  • znajomość zasad wynikających z norm ISO 14001 i 45001;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju w organizacji o unikatowej kulturze;
  • pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznym i doświadczonym zespole specjalistów;
  • dużą swobodę działania i otwartość na nowe pomysły;
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska i BHP, Wrocław