Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

SUEZ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO.

  • Wspieranie procesu sporządzania sprawozdań dla organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska.

  • Przygotowywanie pism, wykazów i raportów na potrzeby Działu i Zarządu.

  • Sporządzanie wniosków i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.

  • Śledzenie zmian w przepisach z zakresu ochrony środowiska.

  • Wsparcie procesu aktualizacji procedur i instrukcji wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska.

  • Wspieranie pracy Biura Zarządu pod nieobecność Asystentki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: gospodarka odpadami, ochrona środowiska, prawo, administracja;

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office, w tym MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Odpowiedzialność, systematyczność i skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi i danymi;

  • Samodzielność, terminowość, umiejętność organizacji własnej pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość zagadnień ochrony środowiska w zakresie gospodarki odpadami;

  • Doświadczenie w pracy z systemami Zarządzania Jakością/Środowiskiem, doświadczenie w audytowaniu oraz znajomość norm ISO 9001/ISO 14001;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;

  • Dofinansowanie karty Multisport;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.