Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.O firmie

  • Mydlana 7, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.

Mydlana 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie opracowań z zakresu ochrony środowiska (karty informacyjne przedsięwzięcia, raporty oddziaływania na środowisko, analizy porealizacyjne)

  • wnioski o wydanie decyzji administracyjnych - np. pozwoleń emisyjnych i pozwoleń zintegrowanych

  • analizowanie wyników pomiarów pod kątem zgodności z wartościami dopuszczalnymi

  • analizy zagospodarowania terenu

  • analizy przedsięwzięć istniejących lub projektowanych pod kątem ich faktycznego lub przewidywanego oddziaływania na środowisko

  • przygotowywanie analiz GIS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ochrona/inżynieria środowiska lub dziedziny pokrewne, np.: nauki przyrodnicze, gospodarka przestrzenna, ochrona atmosfery) lub wykształcenie średnie i minimum 2-letnie doświadczenie w dziedzinie ochrony środowiska

  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska, w tym dotyczących ochrony powietrza oraz ochrony przed hałasem (m.in. Prawo ochrony środowiska i rozporządzenia wykonawcze, ustawa

  • o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko)

  • umiejętność sporządzania opracowań z zakresu ochrony środowiska

  • znajomości pakietu MS Office, oprogramowania typu GIS

  • otwartość i życzliwość w kontaktach z ludźmi

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość metodyk referencyjnych prowadzenia pomiarów lub obliczeń emisji hałasu i zanieczyszczeń do powietrza

  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów

  • doświadczenie w realizacji dokumentacji środowiskowych w zakresie oddziaływania na środowisko (KIP, Raporty oddziaływania na środowisko, Analizy porealizacyjne, Sprawozdania z badań objętych systemem akredytacji, wnioski o wydanie pozwoleń emisyjnych, Programy ochrony środowiska)

  • doświadczenie w organach administracji ochrony środowiska

  • doświadczenie w sprzedaży usług eksperckich z zakresu pomiarów i ograniczania zanieczyszczenia środowiska

  • doświadczenie dotyczące oceny oddziaływania na inne komponenty środowiska (odpady, wody i ścieki, krajobraz, środowisko przyrodnicze)

To oferujemy

  • pracę przy interesujących i prestiżowych projektach, w tym projektach liniowych i realizowanych dla spółek Skarbu Państwa

  • pracę w środowisku międzynarodowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • możliwość szkoleń i rozwoju, awansu

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora inżynierskiego

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju osobistego

  • pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

KFB Acoustics to firma technologiczna, która powstała z pragnienia rozwiązywania najtrudniejszych wyzwań akustycznych. Od ponad dekady świadczymy eksperckie usługi z zakresu optymalizacji hałasu i drgań oraz dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie product development dla największych światowych organizacji w przemyśle. Pracując dla nas zetkniesz się z innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Przewiń do profilu firmy