Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. ofert (ubezpieczenia komunikacyjne)

Aon Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji składek oraz udzielanie informacji klientom,

  • Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją techniczną i ubezpieczeniową w powierzonym zakresie, zgodnie z procedurami Aon

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie elektronicznym, zgodnie z procedurami Aon

  • Poszerzanie wiedzy zawodowej niezbędnej do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Uczestnictwo w działowych i między działowych projektach

  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego oraz przez współpracowników​

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok  na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe lub  trakcie studiów

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość  MS Office​

To oferujemy

  • Pracę pod okiem doświadczonego menedżera

  • Pakiet benefitów

  • Umowę o pracę

  • Pracę zdalną do czasu powrotu do biura