Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. ofertowania

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Równa 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Równa 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • sprawne przygotowanie oferty dla Klienta

  • koordynacja procesu tworzenia oferty we współpracy z pozostałymi działami

  • analiza zapytań ofertowych oraz udzielenie na nie odpowiedzi

  • pozyskiwanie nowych zamówień oraz aktywne działania prosprzedażowe

  • aktualizacja bazy potencjalnych Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • wiedza techniczna oraz znajomość materiałów branży instalacyjnej (będzie dodatkowym atutem)

  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność wnikliwego czytania dokumentacji

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • dokładność, systematyczność oraz odpowiedzialna postawa wobec pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

  • pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie