Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. ofertowania

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz modernizacji urządzeń w branży sanitarnej

  • analiza zapytań ofertowych związanych z procedurą przygotowania oferty

  • aktywne działania pro-sprzedażowe oraz budowanie długofalowej relacji z Klientem

  • ścisła współpraca z innymi działami w celu przygotowania niezbędnych elementów oferty

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne, administracyjne lub techniczne (inżynieria środowiska lub budownictwo będzie dodatkowym atutem)

  • zorientowanie na osiąganie celów oraz zaangażowanie

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

  • umiejętność analitycznego i wnikliwego czytania dokumentacji

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży sanitarnej lub budowlanej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwości rozwoju poprzez szkolenia oraz pracę w doświadczonym gronie specjalistów

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

  • system premiowy

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie