Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Ofertowania i Przygotowania Inwestycji

EKOINBUD Sp. z o.o.

  • Geodetów 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Geodetów 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i przedmiarów przed rozesłaniem zapytań ofertowych

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert podwykonawców robót budowlanych oraz dostawców materiałów i urządzeń na potrzeby prowadzonych inwestycji budowlanych na terenie całego kraju

  • poszukiwanie i pozyskiwanie firm zainteresowanych współpracą w formule „zaprojektuj i wybuduj” w zakresie branż

  • tworzenie i aktualizacja bazy podwykonawców oraz dostawców

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku budownictwo lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania projektów architektoniczno-budowlanych

  • odbyty staż lub praktyka na budowie

  • sprawne posługiwanie się programami MsOffice i AutoCad

  • możliwość podjęcia pracy na pełen etat

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych

  • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie

  • zatrudnienie w formie o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do przystąpienia do egzaminu na uprawnienia budowlane

  • program wdrożenia do pracy na stanowisku i szkolenia produktowe

  • pakiet opieki medycznej

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • możliwość dofinasowania szkoleń

  • program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem” ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy