Młodszy Specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., należąca do grupy kapitałowej COMP S.A., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Ofertowania
i Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie min. 1,5 roku na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur związanych przygotowaniem ofert
  • Sprawne formatowanie dokumentów za pomocą MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność tworzenia korespondencji biurowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zorganizowanie, rzetelność, sumienność
  • Prawo jazdy kat.B

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wyszukiwanie i monitoring ogłoszeń przetargowych
  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji przetargowej
  • Samodzielne prowadzenie postępowań przetargowych
  • Kontakt z zamawiającymi w sprawie realizowanych zamówień
  • Wsparcie działu sprzedaży

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • Stabilną formę zatrudnienia, umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • Turnieje strzeleckie
  • Możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Doskonałą atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.