Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Ofertowania

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A., dynamicznie rozwijający się producent i dostawca rozwiązań dla magazynów i hal produkcyjnych, będący liderem na polskim rynku intralogistyki, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w Centrali kandydata na stanowisko:

    (praca stacjonarna, branża techniczna)
    Miejsce pracy: Poznań
    woj.wielkopolskie
    Nr ref MSO/HW/2018

    Jeżeli chciałabyś/chciałbyś sprawdzić się w doradztwie technicznym oraz obsłudze Klientów, to oferta właśnie dla Ciebie.

    Zadania:

    • bieżąca obsługa Klienta biznesowego, dbanie o relacje z Klientami firmy
    • realizacja zapytań od Klientów
    • badanie i analiza potrzeb, proponowanie rozwiązań (doradztwo techniczne)
    • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
    • analiza i monitoring ofert
    • prowadzenie dokumentacji sprzedaży
    • obsługa posprzedażowa Klientów
    • współudział w prowadzonych akcjach marketingowych
    • współudział w realizacji procesu reklamacji

    Nasze oczekiwania:

    • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze Klienta i kontaktach z Klientami
    • mile widziane doświadczenie w firmie z branży technicznej
    • wysoka komunikatywność umożliwiająca łatwe nawiązywanie kontaktów
    • umiejętność budowania biznesowych relacji partnerskich przez telefon
    • wysoka kultura osobista
    • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu
    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnego planowania zadań
    • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • możliwość poznania nowoczesnej firmy, lidera rynku w swojej branży
    • możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych i technicznych
    • pracę z zespole, w którym każdy pracownik nastawiony jest na współpracę i wzajemne wspieranie się
    • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę Multisport
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
    • praca w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji w Poznaniu

    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”