Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Opakowań

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.O firmie

  • Kolbudy (pow. gdański)

    Kolbudy (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie i analizowanie specyfikacji technicznych dostawców;

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej nowych opakowań;

  • Nadzór nad poprawnością danych w systemach wewnętrznych;

  • Analizę trendów i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie opakowań;

  • Wykonywanie analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Tworzywa Sztuczne, Materiałoznawstwo;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwanie się narzędziami pomiarowymi;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel i Word;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym;

  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany;

  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie;

  • Umiejętność efektywna komunikacja i współpraca z ludźmi.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Badań i Rozwoju;

  • Podstawowa znajomość technik druku i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych;

  • Znajomość standardów jakościowych w branży kosmetycznej lub spożywczej;

  • Znajomość procesów logistycznych i produkcyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia;

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna