Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Opakowań

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.O firmie

  • Kolbudy (pow. gdański)
    Kolbudy (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie i analizowanie specyfikacji technicznych dostawców.
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej nowych opakowań.
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemach wewnętrznych.
  • Analizę trendów i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie opakowań.
  • Wykonywanie analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Tworzywa Sztuczne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel i Word.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym.
  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany.
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie.
  • Umiejętność efektywna komunikacja i współpraca z ludźmi.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Badań i Rozwoju.
  • Podstawowa znajomość technik druku i produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.
  • Znajomość standardów jakościowych w branży kosmetycznej lub spożywczej.
  • Znajomość procesów logistycznych i produkcyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Siedziba główna firmy znajduje się w Gdańsku, natomiast 2 nowoczesne zakłady przemysłowe o całkowitej powierzchni ponad 25 000 m2 mieszczą się w ekologicznej strefie Kaszub z własnym dostępem do ujścia wody pitnej. Produkty farmaceutyczne oraz kosmetyki Ziaja wytwarzane są zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practice For Medicinal Products (GMP) gwarantującym wysoką jakość i bezpieczeństwo preparatów.Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 Oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W 2011 roku ruszył projekt Ziaja dla Ciebie – dziś w Polsce oraz za granicą znajduje się około 200 sklepów firmowych. Pierwszym produktem firmy Ziaja był krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś.

Obecnie oferta obejmuje około 1200 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, w tym wegańskich oraz z wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego, nietestowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów.

Eksport to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów firmy. Współpracujemy z krajami na całym świecie, a w samej Europie mamy odbiorców w ponad 30 państwach. Marka Ziaja poza granicami kraju dostępna jest w dużych sieciach handlowych jak również w licznych lokalnych sieciach drogeryjnych, aptecznych i niezależnych aptekach.

Młodszy Specjalista ds. Opakowań, Kolbudy (pow. gdański)