Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Operacji Bankowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

    będąca spółką oferującą wsparcie dla Grupy Veolia w Polsce i prowadzącą obsługę spółek z Grupy Veolia w obszarach: finanse, księgowość, podatki, fakturowanie, IT, kadry i płace, szkolenia, komunikacja oraz RPA, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. OPERACJI BANKOWYCH

    Miejsce pracy: Łódź
    nr ref. 2019/98/z

    ZADANIA:

    • Terminowe i rzetelne realizowanie zadań, w tym w szczególności:
      • przygotowywanie paczek płatności krajowych i zagranicznych
      • realizacja przelewów w różnych systemach bankowych
      • rejestrowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
      • obsługa faktoringu klasycznego i reverse faktoringu
      • rozliczanie rzeczywistych przepływów dotyczących transakcji forward
      • realizacja procesu zamknięcia miesiąca w Module Zarządzanie Środkami Pieniężnymi - uzgadnianie stanu środków pieniężnych
      • podstawowa obsługa i konsolidacja krótkoterminowych prognoz przepływów pieniężnych na potrzeby cash-poolingu dla Spółek w Grupie Veolia w Polsce, uzgadnianie przepływów wewnątrzgrupowych, wyjaśnianie rozbieżności W Spółkach z Grupy Veolia w Polsce
      • podstawowa obsługa 5-tygodniowych prognoz przepływów pieniężnych wprowadzonych do narzędzia Taïga Cash Forecast dla  Spółek w Grupie Veolia w Polsce
    • Współpraca i bieżący kontakt z obsługiwanymi podmiotami i współpracownikami
    • Zadania związane z tworzeniem i aktualizacją instrukcji oraz usprawnianiem pracy bieżącej
    • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących realizowanych zadań realizowanych w Wydziale

    WYMAGANIA:

    • Znajomość zasad rachunkowości
    • Dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office (w tym szczególnie Excel) oraz aplikacji Google
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji klasy ERP (preferowany OeBS), w szczególności moduły związane z operacjami bankowymi (procesy AP, CE, AR), znajomość aplikacji MZP, TCF, podstawowa znajomość obsługi systemów home-bankingowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z aplikacji/systemów informatycznych
    • Umiejętność pracy w zespole i w środowisku rozproszonym, komunikatywność,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Umiejętność analizowania dużej ilości danych
    • Podstawowa wiedza w zakresie cyberbezpieczeństwa, zapobiegania sprzeniewierzeniom, przeciwdziałania praniu pieniędzy

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych
    • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną w LUX MED, ubezpieczenie NNW oraz dofinansowanie do pakietu sportowego

    Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom