Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacji Bankowych

Nest Bank S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • obsługa aplikacji i systemów bankowych w zakresie wprowadzania, modyfikacji oraz dbałości o jakość danych w systemie odnośnie współpracy z Pośrednikami,
  • udzielanie mailowego i telefonicznego wsparcia dla wybranych kanałów sprzedaży,
  • realizacja zgłoszeń od komórek organizacyjnych Banku w zakresie kontaktu z pracownikami podmiotów współpracujących z Bankiem,
  • współpraca z departamentami Centrali i innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań Banku i Jednostki,
  • rzetelna i terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego wynikających z zadań jednostki oraz innych obowiązków przydzielonych przez przełożonego,
  • prowadzenie wymaganych rejestrów, zestawień, raportów i baz.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i dynamiki w działaniu,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • chęci rozwoju w obszarze bankowości i finansów,
  • mile widziana znajomość systemu Ferryt.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym i energicznym zespole,
  • ciekawe i rozwijające zadania, „on the job training”,
  • warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit), możliwość czasowej pracy zdalnej,
  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy