Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacji Bankowych

Nest Bank S.A.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie bieżącej kontroli funkcjonalnej w Departamencie Operacji

  • obsługa aplikacji i systemów bankowych w zakresie wprowadzania, modyfikacji oraz dbałości o jakość danych w systemie odnośnie współpracy z Pośrednikami

  • udzielanie mailowego wsparcia dla wybranych kanałów sprzedaży

  • realizacja zgłoszeń od komórek organizacyjnych Banku w zakresie kontaktu z pracownikami podmiotów współpracujących z Bankiem

  • współpraca z departamentami Centrali i innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań Banku i Jednostki,

  • rzetelna i terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego wynikających z zadań jednostki oraz innych obowiązków przydzielonych przez przełożonego

  • prowadzenie wymaganych rejestrów zestawień, raportów i baz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • mile wiedziane doświadczenie w obszarze bankowości

  • znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i dynamika w działaniu

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku na podstawie umowy o pracę w bardzo dobrej atmosferze i ambitnym zespole

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach

  • ciekawe i różnorodne zadania w codziennej pracy

  • duża swoboda działania w doborze mediów przy realizowanych kampaniach

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne