Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Operacji Finansowych

Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z obsługą finansową projektów realizowanych przez departament, dotyczących zwrotnych form finansowania z wykorzystaniem m.in. środków unijnych

  • Analiza przepływów finansowych na rachunkach bankowych dotyczących obsługiwanych projektów

  • Wystawianie dyspozycji księgowych do realizacji przez odpowiednie komórki organizacyjne banku

  • Przygotowywanie rozliczeń kosztów i opłat za zarządzanie z tytułu obsługi projektów

  • Weryfikowanie dokumentów księgowych dotyczących projektów obsługiwanych przez departament

  • Analiza, weryfikacja sprawozdań otrzymywanych od partnerów finansujących w zakresie danych finansowych oraz ich przetwarzanie

  • Kompletowanie danych i udział w sporządzaniu sprawozdawczości miesięcznej, kwartalnej i rocznej dla instytucji zlecających bankowi realizację projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia, finanse lub bankowość

  • Umiejętność analizy danych

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej, w tym w banku lub instytucji realizującej projekty z udziałem środków publicznych, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o różne formy zatrudnienia

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i webinariach

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec

  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynym takim banku w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się i nowoczesnej organizacji z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Przewiń do profilu firmy