Młodszy Specjalista ds. Operacji Sprzedażowych i Licencji z językiem Hiszpańskim

3Shape Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

3Shape Poland Sp. z o.o.

Południowa 27c

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z procesem tworzenia zamówień sprzedażowych oraz obsługi zleceń zakupów
  • Zarządzanie korespondencją pomiędzy zespołem sprzedażowym i klientami
  • Aktywna komunikacja z dystrybutorami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie ( C1, C2)
  • Biegła znajomość języka hiszpańskiego
  • Analityczny umysł oraz koncentracja na szczegółach
  • Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność oraz elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych
  • Praktyczne wykorzystywanie języka włoskiego w codziennej pracy
  • 8 godzinną pracę w godzinach 7-15, 9-17 (podczas 3 miesięcznego okresu próbnego praca w godzinach 7-15 )
  • Codzienny kontakt z klientami oraz dystrybutorami
  • 40 minutową płatną przerwę wliczoną w czas pracy
  • Udział w tworzeniu wiodących na rynku produktów dla klientów na całym świecie
  • Wyzwania wymagające Twojej wiedzy technicznej oraz umiejętności analitycznych i komunikatywności
  • Rozwój osobisty w sferze personalnej jak i zawodowej
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Z uwagi na swój innowacyjny produkt, firma określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego. W celu wsparcia dalszego rozwoju firmy, poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Licencji. Szukamy entuzjastycznego i kompetentnego kolegi/koleżanki który/-a pomoże nam w obsłudze stale rosnącej bazy klientów i osiągnięciu naszych celów. Naszą ambicją w dziale sprzedaży jest przekraczanie oczekiwań klientów poprzez obsługę zamówień i wniosków od dystrybutorów oraz klientów końcowych z największą starannością.

Młodszy Specjalista ds. Operacji Sprzedażowych i Licencji z językiem Hiszpańskim, Południowa 27c, Szczecin